Gölbaşı Güncel Haber
HV
12 TEMMUZ Cuma 19:27

Adıyaman Gölbaşı'nda hırsızlık şebekesi çökertildi

ADIYAMAN (PHA) - İlker ŞAHİN - Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde, artan hırsızlık olaylarına karışan bir şebeke, polis tarafından çökertildi. İlçe genelinde birçok hırsızlık olayının failleri olarak belirlenen 4 kişi, yapılan operasyonla yakalandı.

ASAYİŞ
Giriş Tarihi : 07-05-2024 23:00
Adıyaman Gölbaşı'nda hırsızlık şebekesi çökertildi

Gölbaşı Asayiş Büro Araştırma Ekibi, son zamanlarda ilçede artan hırsızlık olaylarını incelemeye aldı. Yapılan çalışmalar neticesinde özellikle motor ve elektrikli bisiklet hırsızlıklarına karışan V.K., N.G., Ş.G. ve F.G. isimli 4 kişi tespit edilerek gözaltına alındı.

Hırsızlık şebekesinin, çaldıkları malzemeleri çeşitli illerde ve ilçelerde satmaya çalıştığı belirlendi. Ancak polis ekipleri, şebekeyi yakalamayı başardı ve şüpheliler mahkemeye sevk edildi. Mahkeme kararıyla 4 şüpheliden ikisi tutuklanarak Şanlıurfa Siverek T Tipi Kapalı Cezaevi'ne teslim edildi.

Gölbaşı ilçesindeki hırsızlık olaylarına karışan şebekenin etkisiz hale getirilmesiyle, bölge halkının takdirini kazanırken, polis ekipleri, vatandaşların huzur ve güvenliği için çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Kaynak : PHA

Recep SarkanRecep Sarkan

YORUMLAR