Gölbaşı Güncel Haber
HV
21 TEMMUZ Pazar 03:56

AK PARTİ ADAYI POLAT PARTİ KURUCULARIYLA BULUŞTU POLAT: “AK PARTİ BİR DAVA HAREKETİDİR, HERKES KENDİNİ NEFER OLARAK GÖRÜR”

AK Parti Adıyaman Belediye Başkan Adayı Ziya Polat, seçim çalışmalarını yoğun tempoda sürdürüyor.  Gittiği yerlerde büyük bir ilgiyle ve sevgiyle karşılanan Polat, vatandaşların kendisine olan güvenini boşa çıkarmayacağını vurguladı. 

Güncel
Giriş Tarihi : 09-03-2024 23:53   Güncelleme : 25-03-2024 04:36
AK PARTİ ADAYI POLAT PARTİ KURUCULARIYLA BULUŞTU  POLAT: “AK PARTİ BİR DAVA HAREKETİDİR, HERKES KENDİNİ NEFER OLARAK GÖRÜR”

Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından belirlenen programları gerçekleştiren Polat bu kapsamda partinin kurucu üyeleriyle de bir araya geldi. 
AK Parti’nin çok büyük bir oluşum olduğunu anımsatan Polat, eski-yeni demeden herkesin bu dava için mücadele vermesinin önemli olduğunun altını çizdi. 
Kurucu üyelere programa katılımlarından ötürü teşekkür eden Polat; “AK Parti bir dava hareketidir, herkes kendini nefer olarak görür. AK Kadrolarımızla birlikte partimizin kurucularıyla ve partimize bugüne kadar emek vermiş kıymetli dava arkadaşlarımızla bir araya geldik. istanbulbahis Görüşlerini, önerilerini ve fikirlerini dinledik. Gönül verdiğimiz, canımız Adıyaman için birlik ve beraberlik içerisinde ilk günkü aşkla çalışmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu. 
POLAT ÜNİVERSİTELİ GENÇLERLE BULUŞTU
Gençlik Kolları ÜNİAK Başkanı Ubeydullah Has’ın düzenlediği programda gençlerle de buluşan Polat, projelerini anlattı, gençlerin fikirlerini dinledi.
“Hayalleri ve idealleri için büyük bir mücadele veren genç kardeşlerimizin hedeflerine giden yolda en büyük destekçileri biz olacağız.” diyen Polat, “Tüm gençlerimize ufuk açıcı fikirleri ve samimi muhabbetleri için teşekkür ediyor, eğitim hayatlarında başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.
Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren bir firmayı da ziyaret eden Polat, kadın çalışanlara karanfil dağıttı, Kadınlar Günü’nü kutladı.
ZİRAAT ODASI BAŞKANI ÖZKAN: “POLAT ADIYAMAN’I EN İYİ BİLEN İSİM”
Seçim gezileri kapsamında Ziraat Odası’nı da ziyaret eden Polat, Oda Başkanı Yaşar Özkan ve oda temsilcileriyle bir araya geldi. 
Ziraat Odası Başkanı Özkan, Ziya Polat’ı yakından tanıdığını ve Polat’ın Adıyaman’ı çok iyi bildiğini belirterek, şehrin yeniden ihyası ve inşasında güzel işlere imza atacağına inandığını vurguladı. 
MÜSİAD BAŞKANI KURT: “ZİYA BAŞKANIN BAŞARILI OLACAĞINA İNANIYORUZ”
Ardından MÜSİAD Adıyaman Şubesine geçen Polat ve beraberindekiler, Başkan Kurt ve yönetimiyle bir araya geldi. 
Ziya Polat’ın Adıyaman’da sevilen bir isim olduğuna vurgu yapan MÜSİAD Başkanı Kurt; “Ziya Başkanın başarılı olacağına inanıyoruz.” şeklinde konuştu. 
Kısa adı TOÇ Bir-Sen olan Tarım ve Orman Çalışanları Birliği Sendikası Genel Başkanı Hüseyin Öztürk’ü parti binasında ağırlayan Polat, Öztürk ve beraberindekilere ziyaretleri ve destekleri için teşekkür etti. 
‘’Yerinde Dönüşüm” projesine başvurarak, aldığı hibe ve kredi desteğiyle evini yerinde dönüştüren Kürkoğlu ailesini de ziyaret eden Polat; “İnşallah bizler de göreve seçilmemiz halinde imar uygulamalarımız kapsamında hayata geçireceğimiz Yerinde Dönüşüm projelerimiz ile yapı stokumuzu en kısa sürede arttırarak çok sayıda vatandaşımıza güvenli yaşam alanları kazandıracağız.” ifadelerini kullandı. 
AK Parti Kadın Kolları Genel Merkezi tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla 81 ilde eş zamanlı olarak yapılan basın açıklamasına da katılan Polat, kadınlara karanfil dağıttı. 
İl Genel Meclisi Mart Ayı Grup Toplantısına da katılan Polat, 5 yıllık görev sürelerinde Adıyaman için güzel çalışmalara imza atan meclis üyelerine teşekkür etti. 
EV ZİYARETLERİ VE MAHALLE BULUŞMALARI DEVAM EDİYOR
Günlük programları kapsamında ev ziyaretlerini de ihmal etmeyen Polat bu kapsamda depremde yakınlarını kaybeden ve konteyner kentlerde kalan vatandaşlarla bir araya geldi. Cumhuriyet ve Varlık Mahallelerinde de ev ziyareti gerçekleştiren Polat, vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi. 
Vartana Hafızlar Derneği tarafından Gazze'ye yardım amacıyla düzenlenen kermese de katılan Polat, anlamlı organizasyonları için dernek yöneticilerini tebrik etti. 
SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİNDE COŞKULU KARŞILAMA
Seçim Koordinasyon Merkezi’ni de ziyaret eden Polat, burada vatandaşlara hitap etti. Coşkulu bir kalabalık tarafından konuşması sürekli sloganlarla kesilen Polat, yoğun ilgileri için tüm vatandaşlara teşekkür etti. 
Polat’ın programlarına Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Ahmet Aydın, AK Parti Adıyaman Milletvekilleri Mustafa Alkayış, Doç. Dr. İshak Şan ve Hüseyin Özhan ile birlikte İl Başkanı Emrah Erkan Bulucu, Merkez İlçe Başkanı Ziya Başaran, Kadın Kolları Başkanı Av. Saliha Diler, Gençlik Kolları Başkanı Mevlüt Kuştepe ve teşkilat mensupları katıldı.

Recep SarkanRecep Sarkan

YORUMLAR