Gölbaşı Güncel Haber
HV
21 TEMMUZ Pazar 03:12

Gölbaşı’nda Yeni Projeler Işığında AKEDAŞ Bölge Müdürleriyle Verimli Toplantı

Gölbaşı Belediye Başkanı İskender Yıldırım, Adıyaman Elektrik Dağıtım ve Perakende Satış A.Ş. (AKEDAŞ) bölge müdürleriyle bir araya gelerek, bölgenin elektrik altyapısını güçlendirecek yeni projeler üzerine görüş alışverişinde bulundu. Toplantıda, M. Kemal Çetkin, Suat Bilgiç, Bayram Acar, Erkan Duymaz ve Mahmut Demirkol katıldı. Toplantı da planlanan projelerin detayları paylaşıldı ve bölge halkının yaşam kalitesini artıracak adımların atılacağını vurguladı

GÖLBAŞI
Giriş Tarihi : 05-05-2024 23:59   Güncelleme : 06-05-2024 00:07
Gölbaşı’nda Yeni Projeler Işığında AKEDAŞ Bölge Müdürleriyle Verimli Toplantı

Gölbaşı Belediye Başkanı İskender Yıldırım, Adıyaman Elektrik Dağıtım ve Perakende Satış A.Ş. (AKEDAŞ) bölge müdürleriyle bir araya gelerek, bölgenin elektrik altyapısını güçlendirecek yeni projeler üzerine görüş alışverişinde bulundu. Toplantıda, M. Kemal Çetkin, Suat Bilgiç, Bayram Acar, Erkan Duymaz ve Mahmut Demirkol katıldı. Toplantı da planlanan projelerin detayları paylaşıldı ve bölge halkının yaşam kalitesini artıracak adımların atılacağını vurguladı.
Başkan Yıldırım, AKEDAŞ’ın çalışmalarının Gölbaşı için stratejik önem taşıdığını ve belediye olarak bu tür projelere tam destek vereceklerini ifade etti. Müdürler de, Başkan Yıldırım’ın desteğinin kendileri için motivasyon kaynağı olduğunu belirtti.
Toplantının sonunda, tüm katılımcılar Gölbaşı’nın geleceği için umutlu olduklarını ve ortak çalışmanın önemini dile getirdiler.

Recep SarkanRecep Sarkan

YORUMLAR