Gölbaşı Güncel Haber
HV
16 TEMMUZ Salı 18:18

Kuzey çevre yolu inşasında sona doğru adım adım

ADIYAMAN (PHA) - Adıyaman Belediyesi, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri şehir genelinde ulaşımın daha konforlu, güvenilir bir hale gelmesi ve trafik akışının rahatlatmak adına yapımı devam eden Kuzey Çevre Yolu’nda Küçük Sanayi Sitesi’nin yan tarafında ki kısmında asfaltlama çalışmalarını ivedilikle sürdürüyor.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-03-2024 17:07
Kuzey çevre yolu inşasında sona doğru adım adım

Şehrin ulaşım sorununu ortadan kaldırmak adına Adıyaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yapımı aralıksız devam eden Kuzey Çevre Yolu’nun Küçük Sanayi Sitesi’nin yan tarafında bulunan kısmında asfaltlama çalışmaları devam ediyor. 
Adıyaman’ın çok daha iyi yerlere gelebilmesi adına çalışmalarına ara vermeden devam eden Adıyaman Belediyesi, kentin ulaşım konusunda büyük ölçüde rahatlamasını sağlayacak olan ve yapımının kısa süre sonrası tamamlanması planlanan Kuzey Çevre Yolu Projesinin bir an önce vatandaşın kullanımına açılması için asfaltlama çalışmalarını ivedi şekilde sürdürüyor.
Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, “Kuzey Çevre Yolu’nda yürütülen çalışmalarımızı yerinde incelemek adına burada bulunuyoruz. Bu yol güzergâhında asfalt çalışmalarımızı tamamladıktan sonra bölgede ciddi bir trafik rahatlaması sağlanacak. İnşallah olağanüstü bir durum olmazsa bu ay sonuna kadar yolu ulaşıma açmayı planlıyoruz. Tabi çalışmalar sonlandıktan sonra daha önce kısmen başladığımız Kuzey yolu Azerbaycan Caddesi ile birlikte ulaşımda büyük bir rahatlama olacak. Ekiplerimiz gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyorlar. Her birinin emeklerine sağlık” şeklinde konuştu
 

Kaynak : PHA

Recep SarkanRecep Sarkan

YORUMLAR