Gölbaşı Güncel Haber
HV
16 TEMMUZ Salı 18:17

Polisler, 'Gençlik ve Güvenli Gelecek' Projesiyle öğrencilere bilgilendirildi

ADIYAMAN (PHA) - Adıyaman Emniyet Müdürlüğü ve Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğiyle öğrencilere terörle mücadele konusunda polis ekiplerince 'Gençlik ve Güvenli Gelecek' Projesiyle öğrencilere bilgilendirildi.

EĞİTİM
Giriş Tarihi : 14-02-2024 12:44
Polisler, 'Gençlik ve Güvenli Gelecek' Projesiyle öğrencilere bilgilendirildi

'Gençlik ve Güvenli Gelecek' projesi kapsamında Adıyaman Emniyet Müdürlüğü tarafından, öğrencilere terör örgütlerinin sosyal medya ve yüz yüze yürüttüğü bölücü propagandalara karşı nasıl korunacakları ve devletin her daim yanlarında olduğu hakkında bilgi verildi.
Kahta Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde düzenlenen seminerde Bilgilendirme ve Önleme Faaliyetleri Büro Amirliği'nden Polis Memuru Mulla Karakuş, aile içi iletişimin önemine değinerek, "Ailenizle bol bol zaman geçirin. Dışarıda yaşadığınız bütün olumsuzlukları ailenize anlatmaktan çekinmeyin," dedi. 
Polis Memuru Mulla Karakuş, öğrencilere yasadışı örgütlerin iletişim kurma ve tuzak kurma yöntemlerini anlattı ve bu tuzaklara karşı dikkatli olunması gerektiğini vurguladı. 
Ayrıca, yaşanabilecek veya yaşanan her türlü olumsuz duruma karşı Emniyet Müdürlüğü ile iletişime geçmekten kaçınılmaması gerektiğini belirtti.
 

Kaynak : PHA

Gölbaşı GüncelGölbaşı Güncel

YORUMLAR