Gölbaşı Güncel Haber
HV
16 TEMMUZ Salı 18:29

Vali Dr. Varol Gölbaşı Gençlik Merkezi inşaatını denetledi

ADIYAMAN (PHA) - Adıyaman Valisi Dr. Osman Varol, Gölbaşı'nda inşaatı devam eden ve bitme aşamasına gelen Gençlik Merkezi'nde incelemelerde bulundu.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-02-2024 18:35
Vali Dr. Varol Gölbaşı Gençlik Merkezi inşaatını denetledi

Vali Varol, sporun toplumun her kesimine yayılması amacıyla yapılan bu merkezin önemine vurgu yaptı. İnceleme sırasında Gölbaşı Kaymakamı Tarık Buğra Seyhan ve yüklenici firma yetkilileri de hazır bulundu.

Vali Varol, yapılan yatırımlarla hedeflerinin, sporun birleştirici gücüyle ülkenin ve ilin geleceğine ışık tutacak sağlıklı ve özgüveni yüksek gençlerin yetişmesi olduğunu belirtti. Ayrıca, ilçenin spor alanında daha ileri noktalara taşınması ve gençlerin her türlü sosyal ve sportif aktivitelerini gerçekleştirebilecekleri bir ortamın sağlanması gerektiğini vurguladı.

Vali Varol, inceleme sonrasında yaptığı açıklamada, Gençlik Merkezi'nin tamamlanmasıyla ilgili olumlu bir tablo çizerek, bu önemli yatırımın ilçeye hayırlı olması temennisinde bulundu. Gençlik Merkezi'nin tamamlanmasıyla birlikte ilçede gençlerin sosyal ve sportif alanlarda daha aktif rol alacağına dikkat çeken Vali Varol, sporun gençlerin hayatında önemli bir yer tuttuğunu ve bu tür tesislerin gençlerin gelişimine katkı sağlayacağını belirtti.

Kaynak : PHA

Recep SarkanRecep Sarkan

YORUMLAR