Gölbaşı Güncel Haber
HV
21 TEMMUZ Pazar 05:26

Yeniden Refah Partisi Adayı Yusuf Özdemir Oldu

Gölbaşı'nda Yeniden Refah Partisi'nin Belediye Başkan Adayı Yusuf Özdemir oldu.

Güncel
Giriş Tarihi : 10-02-2024 23:35   Güncelleme : 28-03-2024 06:40
Yeniden Refah Partisi Adayı Yusuf Özdemir Oldu

 

Gölbaşı Belediyesi Eski Başkanı Yusuf Özdemir, AK Parti Aday Adaylığından adaylığın kendisine verilmemesi üzerine bugün Turan Özdemir Caddesi Seçim Bürosunda kalabalık bir grupla basın açıklaması yaptı.

Yusuf Özdemir, yaptığı açıklamada, şunları söyledi:

Lütfen ama kimseyi öteleyemeyelim, kimseyi dışlamayalım, Herkes bizim kardeşimiz, herkes bizim amcamız, dayımız,babamız herkes bizim kardeşimiz, herkes bizim arkadaşımız. herkes bizim bacımız, anamız. 1xbetm.info Herkesi kucaklamak bizim görevimiz. Neden görevimiz Gölbaşı için görevimiz. Mutlaka bunlara dikkat edelim Ben çok teşekkür ediyorum. İnşallah sık sık toplantılar yapacağız, görüşeceğiz. El ele, kol kola,  rabbim birliğimizi, berberliğimizi bozmasın.

Recep SarkanRecep Sarkan

YORUMLAR
Gölbaşı 5 ay önce
Rabbim yardımcınız olsun.
necati orman 5 ay önce
Ya bu refahın yaptığı da ayıp yani önce salih aydemiri aday gösteriyor, sonra arada derede kalmışı yeniden aday gösteriyor. Yeniden kelimesi bunun için mi kullanılıyor. milletvekilliğinde de aynı. Eski ihtiyarları göstererek seçime giriyor. katılımcı üyeleri de maddiyat için kullanıyor. 5 dönem başkanlık yapmış adamsın Sayın Yusuf Özdemir; tekrar aday olacağına söyleyecektin, genç bir aday gösterin sözümden çıkmasın yol göstereyim desen amenna derim. Senin bir idealin de olmaz bu yaştan sonra. bırak siyaseti geri çekil.
Muzaffer YILDIRIM 5 ay önce
Tek kelimeyle Allah yar ve yardımcın olsun. Gölbaşı sizinle....