Gölbaşı Güncel Haber
HV
21 TEMMUZ Pazar 04:43

Ziya Polat 31 Mart’a kadar yoğun bir çalışma yürütecek

ADIYAMAN (PHA) - AK Parti Genel Merkezi, uzun soluklu ve titiz bir çalışma sürecinin ardından Adıyaman Belediye Başkan adayı olarak Ziya Polat'ı gösterdi.

SİYASET
Giriş Tarihi : 17-02-2024 16:09
Ziya Polat 31 Mart’a kadar yoğun bir çalışma yürütecek

Partinin aday belirleme süreci, saha anketleri, sivil toplum kuruluşları ile yapılan görüşmeler, kanaat önderleri ile yapılan istişareler, teşkilat temayülleri ve adaylar hakkında güvenlik araştırmaları gibi pek çok aşamadan oluşuyor. Bu süreçler neticesinde belirlenen adaylar genellikle deneyimleri ve partiye olan katkıları göz önünde bulundurularak seçiliyor.

AK Parti Genel Merkezi yetkilileri ile yapılan görüşmeler neticesinde, Adıyaman'da aday olarak gösterilen Ziya Polat'ın yola devam edeceği belirtilmiştir. 20 Şubat'ta seçim kurulu tarafından onaylanacak aday ve meclis listesi ile birlikte Ziya Polat, 31 Mart'a kadar yoğun bir şekilde çalışmalarına devam edecek.

Parti yetkilileri, Ziya Polat'ın tecrübesi ve vizyonuyla Adıyaman'a hizmet etmeye hazır olduğunu vurgulayarak, seçim sürecinde başarılı bir performans sergileyeceğine inandıklarını belirttiler. AK Parti'nin belirlediği adayla birlikte, Adıyaman'da yeni dönemde yapılacak çalışmalar ve hedefler de şekillenmeye başlayacak.

Kaynak : PHA

Recep SarkanRecep Sarkan

YORUMLAR